İş İngilizcesi

 Yöneticilere İş İngilizcesi Özel Dersi
Özel veya kamu sektöründe bir yönetici veya bir iş adamı iseniz ilgi alanınıza, bütçenize ve istediğiniz zaman dilimine göre İngilizce özel ders kriterlerini belirlemek sizin elinizdedir.
İş İngilizcesi Özel dersin amacı, sizleri kısa sürede dış ticaret piyasasına hazırlamak ve uluslararası ticaret yapan iş adamlarıyla iş yapabilme olanağını size sağlamaktır.
İş İngilizcesi Özel dersler tamamen amaçlarınız , ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda düzenlenir.

İngilizcedeki 4 temel yetenek olan listening, speaking, reading ve writing ve bunları kullanabileceğiniz, genel İngilizce; sözlü iletişim, iş yazışmaları, görüşmeler, toplantılar, sunum yapma, telefonlaşma, rapor yazma, müzakereler, uluslararası ticaret, iş ahlakı, müşteri hizmetleri, kabul etme-reddetme yöntemleri, onaylama, fikir sorma, özetleme, duruma uygun soru yöneltme, bir fikir beyan etme ve savunma, ikna etme ve anlaşma, teklif sunma ve toplantı açılış-kapanışı yapma gibi, ve karşılama ve tanışma, cevaplama ve tavsiye verme, toplantı yapma ve iptal etme, seyahat planları, yer ayırtma ve rezervasyon yaptırma gibi günlük ve iş hayatınızda kullanacağınız İngilizce derslerden oluşur.

Alacağınız İş İngilizcesi özel dersler ile;
· Kendinize güveninizi artırır ve sizin diğer ülke iş adamlarından karşısında işinizin ve sizin değerinizi ortaya çıkarır .
· Yeni iş piyasaları ile tanışırsınız,
· Mesleğinizdeki yenilikleri takip edersiniz,
· Kariyerinizde önemli ilerlemelere sahip olursunuz .
· Zamandan tasarruf edersiniz.
· Daha ileri ilişkiler kurmanızı sağlar.
· Toplantılarda daha etkin rol oynar ve bir çok şeyi lehinize çevirirsiniz.
· Sosyalleşme ve bağlantı kurmada güveniniz artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir