İngilizce Ders

 İngilizce Özel Ders , İngilizce Ders
Haluk Hoca ile her seviyede İngilizce ders ve İngilizce akademik sınavlara yönelik İngilizce özel ders alarak, başarıyı yakalayınız.
Her öğrencinin İngilizce öğrenme hızı, İngilizce bilgi seviyesi , amacı ve hedefi farklıdır. Haluk Hoca ile yapacağınız İngilizce özel ders sırasında uygulanan kişiye özgün metod ile her İngilizce özel dersalan kişi için özel bir İngilizce ders programı düzenlenir .İngilizce özel ders alan kursiyerler , başlangıç seviyesi ne olursa olsun ihtiyaçlarına göre belirlenen İngilizce ders programıyla hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenirler.
Haluk Hoca genel İngilizce ders yanı sıra  Lys 5 ,Proficiency ve İş İngilizcesi kursları da vermektedir.

İngilizce Özel Ders öğretmeni;
• Öğrenciyle bire bir ilgilenerek , onu tanır ve en uygun destek ve yardımı sağlar,
• Her öğrencini bilgi birikimi, eğitim seviyesi , ilgi alanları farklı olduğu için kişiye özel metod geliştirir,
• Her öğrencinin farklı ihtiyaç ve beklentilerini tespit eder,

İngilizce Özel ders sırasında sizinle öğretmeniniz arasında birebir bilgi alışverişi doğacaktır. Birebir bilgi alışverişi sırasın da ; özel dersin dershanelerdeki ve okullardaki derslerden farklı olması en büyük özelliktir. İngilizce özel ders sırasında öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim en üst seviyede olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en verimli şekilde alır. İngilizce ders sırasında öğrenci konuyu bire bir anlayarak , önceki konularda ki eksiklerini tespit eder ve eksikleri giderir. İngilizce özel ders sırasında öğretmen öğrencinin derse sürekli katılımını sağlayarak konuları anlayacak ve İngilizce diline hakim olma yeteneğini geliştirmiş olacaktır. İngilizce ders alan öğrencinin İngilizce özel ders sırasın da almış olduğu bilgileri İngilizce’yi kullanırken tüm hayatı boyunca kullanacaktır,

İngilizce Özel Ders almayı düşündüğünüz de Haluk Hoca ile konuşmadan kararınızı vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir