Business English

 

Business English
Business English

Business English ,  İş İngilizcesi

Business English  , iş İngilizcesi için İngilizce özel ders alan kişiler  iş görüşmeleri ya da seyahatleri sırasında farklı ortamlar da  oldukları zaman İngilizce  dil becerilerini kullanarak, yurt dışı ile yaptıkları  iş görüşmeleri ve yazışmalarında  daha etkin bir konuma gelecekler ve kendilerine yeni bir dünya kuracaklardır.

Business English Programı  içeriği ,

* İş yazışmaları ,standart yazışmalar, dilekçe, teklif gibi,
* E-mail yazımı
* Toplantı
* Haber ya da kararların duyurulması
* Sipariş vermek

yukarıdaki program içerikleri gereksinimlerinize göre genişletilebilir

Business English , İngilizce Özel ders almak  isteyenler;

Eğer İş İngilizcesi istediğiniz  seviyede değil  ise, Business English İngilizce  özel ders almanızın zamanı gelmiştir!

Kısa süreli iş deneyimi sahibi veya uzun süredir iş hayatında devamlı iç piyasada çalışıp dış pazarlara açılmak isteyebilirsiniz . Business English İngilizce özel ders sayesinde  iş ortamında kendinizi güvenle ifade edecek seviyeye geleceksiniz. Katılımcıların, belirli seviyede deneyim sahibi olması yararlıdır fakat zorunlu değildir.

Business English İngilizce Özel  ders  içeriği ;

Business English, İngilizce özel ders alarak   iş ortamında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere sahip olacaksınız . Aynı zamanda MBA yapmak isteyenler için iyi bir ön hazırlık olacaktır. Toplantı, sunum ve müzakere görüşmeleri  Business English , İngilizce özel ders  içerisindeki en önemli konu başlıklarıdır. Bunun yanı sıra  iş ortamı dışında, iş arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız sosyal aktivitelerde de kullanmanız gereken İngilizce konusunda bilginiz olacaktır.

Business English, İngilizce özel ders ile Okuma, yazma dinleme gibi bilgilerinizi geliştirmekle kalmayıp, yazılı iletişim becerilerinizi de ilerleteceksiniz.

İş adamları genellikle yaptıkları görüşmeler esnasında , konuşma içerikleri çok daha farklı  Güncel konular ,Çevresel ve sosyal sorular ,Politika ,Eğitim ve öğretim, Medya ve reklamcılık ve Teknoloji gibi konu başlıklarına kayabilmektedir.

Business English  , İngilizce özel ders alan katılımcılarımız, iş görüşmelerini yönetip , kendilerini güvenle ifade edebilmektedir.

Business English , İngilizce özel ders katılımcıya faydaları şunlardır,  İngilizceniz aşağıda sıraladığımız başlıklar çerçevesinde gelişecektir, iletişim becerileriniz ilerletme ,düzgün ve doğru İngilizce kullanımı, toplantılarda daha verimli katılım sağlama ,yazılı İngilizce tekniğini geliştirme – emailleriniz dahil olmak üzere işiniz için kullandığınız İngilizce kelime dağarcığının ilerlemesi, İngilizce grameri daha iyi anlama ve kullanma , sosyalleşme ve bağlantılarınızda kendinize olan güvenin artması , farklı kültürle çalışma konusunda kendinizi daha rahat hissetme

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir