İngilizce Ders Çalışma

  İngilizce Ders
İngilizce dünya üzerinde en çok konuşulan yabancı dildir. İngilizce dünyanın her köşesine yayılarak iletişim , eğitim, kültür ve ticaret için ortak bir dil olmuştur. Dünya nüfusunun yaklaşık beşte biri yeterli derecede İngilizce bilmektedir ve tüm dünyada ortak iletişim dilidir.
İş hayatında ise İngilizce globalleşme yüzünden çok önemli hale gelmiştir. İngilizce bilmek artık bir mecburiyet haline gelmiştir.

İngilizce Eğitim sistemi, İngilizcenin  oluşturulması ve   yürütülmesi ile etkin olabilir. Uygulanacak sistemin de işlevsel olabilmesi için “kişi ile özdeşleşmek ve ona  ulaşmak”  önem taşımaktadır. İngilizce ders alan  öğrenciyi ” farklı karakterde bir öğrenci” bakış açısıyla yaklaşmak gereklidir.

Düzenli sınıf programlarına  zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşayan öğrenciler için  ihtiyaç analizi yapılarak , istedikleri zaman ve içerik çerçevesinde birebir özel İngilizce  ders  seçeneği en uygun olanıdır. Sınıf içi derse oranla yaklaşık % 60 daha hızlı ilerleme sağlayan İngilizce ders programı , hedeflediğiniz İngilizce seviyesine en kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu anlayış çerçevesin de İngilizce Ders uygulamamızı , ister evinizde, ister iş yerinizde, size uygun gün ve saatlerde, sizin için özel hazırlanmış bire bir İngilizce ders  programı olarak uygulayıp,   İngilizce probleminizi en kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.

İngilizce Ders çalışmalarımızın içeriğinde , Genel İngilizce uygulaması, Sınavlara yönelik İngilizce hazırlık, Okul derslerine takviye İngilizce Ders , bulunmaktadır.

 İngilizce ders alarak ile sizde kısa bir sürede İngilizce öğrenerek globalleşen dünyada yerinizi alınız.

www.halukhoca.net